top of page
Taneční kurzy pro mládež
"Pojďte se s námi naučit to, co využijete po celý život a co je součástí gramotnosti každého úspěšného člověka."

Klasické taneční kurzy pro mládež jsou evropským unikátem, který nemá kromě ČR, Slovenska a Rakouska žádný jiný stát. U nás patří absolvování tanečních kurzů k základnímu vzdělání každé mladé dámy nebo mladého gentlemana. V posledních letech, kdy se tanec stále častěji dostává do podvědomí široké veřejnosti formou televize, kde je prezentován především pořadem „Star Dance“ , jsou kurzy stále oblíbenější i u dospělé populace.  Veřejnost tanec čím dál více vnímá nejen jako krásnou zábavu, ale i jako sport.

Nabídka kurzů pro mládež

Nevybrali jste si?

Podívejte se na velký přehled všech kurzů, které letos pořádáme.

23_01_17_Akademie_02_071.jpg

od zápisu až po závěrečnou prodlouženou

hunter-newton-665629-unsplash.jpg

Oblečení
do
tanečních kurzů

Pro pány oblek, pro dámy šaty, to je jasné, nebo ne?

9479-9_oblek-do-tanecnich.jpg
22_03_04_Věnečkový ples_3441.jpg

Opakovací taneční kurzy

Opakovací kurzy jsou určeny pro všechny taneční páry (výjimečně i jednotlivce), které již někdy do tanečních chodily. V „opakovačkách“ společně v 10 lekcích projdeme všechno důležité ze základního kurzu, takže budete připraveni nejen na pokročilejší úrovně kurzů, které budou navazovat po Vánocích, ale i na celou plesovou sezónu .
Pokud se domníváte, že jste z tanečních všechno zapomněli, čeká Vás imatrikulační nebo maturitní ples, nebo máte chuť opět na podzim tančit, tak naše opakovačky jsou přesně pro Vás!

bottom of page