top of page
Svatební tanec

Každý svatební den je jedinečný. V dnešní době chce stále více párů prozářit svůj výjimečný den i společným svatebním tancem. Rádi Vám pomůžeme, aby vše bylo perfektní.

 

Na první schůzce si vyslechneme Vaši představu o svatebním tanci, pomůžeme s výběrem hudby a domluvíme si další schůzky, na kterých již budeme tanec trénovat.  

Sestříháme hudbu a připravíme pro Vás choreografii, kterou Vám doslova ušijeme na míru. Zohledníme místo, na kterém budete tančit, oblečení i Vaše dovednosti.

Aby se Vám svatební tanec vydařil, je třeba mít na nácvik dostatek času. Dle našich zkušeností doporučujeme alespoň 6 lekcí. Dle dohody je však možné délku a počty lekcí přizpůsobit Vašim individuálním potřebám. Pokud si ani po naplánovaných lekcích nebudete zcela jistí svými tanečními kroky, není problém kurz kdykoliv prodloužit o další lekce.

 

Doporučujeme přijít v  pohodlném společenském oblečení, ve kterém se budete cítit dobře, taneční obuv nebo pohodlné boty.

 

Lekce zpravidla probíhají u nás, ale pokud si přejete, aby lekce probíhali na jiném místě, pokusíme se Vám vyjít maximálně vstříc.

 

Věříme, že se nejen Váš novomanželský tanec, ale i celý svatební den perfektně vydaří.

Kontaktujte nás

Děkujeme Vám za zprávu, brzy se Vám ozveme.

bottom of page