top of page

Taneční kurzy
pro
dospělé

Pro dospělé

Taneční pro dospělé

Taneční kurzy pro dospělé, jsou jedinečnou příležitostí, jak se svým partnerem strávit příjemný večer ve víru tance. Našim kurzům dominuje příjemná, pohodová atmosféra a především individuální přístup. Díky odlišné úrovni kurzů si každý přijde na své. Nabízíme kurzy pro úplné začátečníky a ty, kteří potřebují oprášit základní kroky všech tanců, pro mírně pokročilé, kterým jen základní krok nestačí, a také pro ty, kteří již vše znají a chtějí se naučit něco nového.

Přijďte si k nám zatančit!

Taneční kurz pro dospělé se skládá z 10 výukových lekcí (60 minut) a vypisujeme jej na základě Vašeho zájmu až 3x ročně.

  1. Turnus Říjen - Prosinec

  2. Turnus Leden - Březen

  3. Turnus Duben – Červen

 

Tempo výuky se vždy řídí podle potřeb a schopností účastníků každého turnusu.

 

Nejste si jistí, zda-li by Vám kurz vyhovoval?

Přijďte se nezávazně podívat na první lekci.

Taneční kurzy pro dospělé 

začátečníci a mírně pokročilí

Tento kurz je určen pro všechny dospělé páry, které nechodili do tanečních, nebo si potřebují zopakovat a důkladně procvičit základní kroky standardních (Waltz, Tango, Valčík, Foxtrot), latinsko-amerických (Samba, Chacha, Rumba, Jive) a některých populárních (Polka, Blues) tanců.

Kurz je zaměřen na výuku základních kroků a velmi jednoduchých variací. Důraz je kladen na pochopení krokových schémat a jejich zvládnutí do hudby tak, abyste se na žádném plese neztratili.

1462821268118-ballroom_dancing__edited.jpg
1527203589080-waltz_edited.jpg
Taneční kurzy pro dospělé

středně pokročilí

Tento kurz je určen pro všechny dospělé páry, které už do tanečních chodili, chtějí si osvěžit základní kroky a rádi se naučí i něco nového.

 

Tento kurz navazuje na kurz pro začátečníky a mírně pokročilé. Vyučujeme standardní (Waltz, Tango, Valčík, Quickstep), latinsko-americké (Samba, Chacha, Rumba, Jive) a některé populární (Polka, Blues) tance.

V kurzu se zaměřujeme především na zvládnutí základních i pokročilejších variací. Důraz je kladen nejen na zvládnutí variací do hudby, ale i na techničtější propracování jednotlivých kroků.

Taneční kurzy pro dospělé

pokročilí

Tento kurz je určen pro všechny dospělé páry, které bezpečně ovládají základní repertoár.

Tento kurz navazuje na kurz pro středně pokročilé. Vyučujeme standardní (Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Quickstep) a latinsko-americké (Samba, Chacha, Rumba, Paso Doble, Jive) tance.

V kurzu se zaměřujeme na technické zvládnutí pokročilých variací, dbáme na estetické provedení i na důkladné procvičení.

58079820-2182190135208370-5887776799852593152-n_4_edited.jpg
Tanec pro dámy

Latina pro ženy je taneční kurz latinsko-amerických tanců určený pro slečny a dámy bez tanečního partnera, které se chtějí naučit tančit. 

 Postupně si osvojíme základní kroky oblíbených latinskoamerických tanců  a naučíme se i složitější taneční variace. Taneční kurz je určen pro slečny a ženy všech věkových kategorií, začátečnice i pokročilé.

Soustřeďte se jen sama na sebe !

Individuální lekce

Chcete se naučit tančit, ale lekce v tanečních vám nevyhovují?

Dáváte přednost osobnímu přístupu a chcete se rychle zlepšovat?

Individuální lekce je přesně to, co hledáte. Trenéry jsou úspěšní tanečníci, kteří s vámi hodinu protančí a neučí Vás pouze teorii.

Individální lekci si může objednat taneční pár i jednotlivec.

Latino Dancers in Ballroom_edited.jpg
Svatební tanec

Svatební den je nezapomenutelným okamžikem Vašeho života. Vše musí být bez chybičky, a to včetně  svatebního tance, se kterým Vám umíme pomoci.

Vše začíná konzultací, kde si vyslechneme Vaši představu o svatebním tanci, pomůžeme s výběrem hudby, vytvoříme choreografii na míru a navrhneme plán tréninků. 

Pak už stačí "jen" choreografii natrénovat tak, abyste si byli jistí a Váš svatební tanec se tak stal výjimečným zážitkem pro Vás i pro svatebčany. 

Kurz etikety

Etiketa a společenské vystupování je předpokladem úspěchu při obchodním jednání i v osobním životě. Kultivované chování se dnes předpokládá u každého kultivovaného člověka. 

Společně probereme běžné situace, jako pozdrav, podání ruky, či vcházení do dveří,. S námi se naučíte elegantně posadit a chovat se jako dáma. Osvojíte si, čím vyniká společenský a galantní muž.

 

Naučte se, jak správně jednat s lidmi, získejte sebevědomí v chování při osobní schůzce a ve společnosti. Osvojte si tipy a rady moderní etikety, které můžete ihned použít v praxi

depositphotos_12291310-stock-photo-man-kissing-womans-hand_edited.jpg

Kontakty

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn

Děkujeme za odeslání!

Taneční škola a taneční klub DanceExpert

Chalupkova 1366/3
149 00 Praha 4 - Chodov
TŠ - IČ: 66037778
TK - IČ: 22869697; DIČ: CZ22869697
Spolek je zapsán ve SR u Městského soudu v Praze, oddíl L, vložka 21526


E-mail: danceexpert@seznam.cz

 info@danceexpert.cz


Číslo účtu: 1188692014/3030 (určeno pouze pro taneční kurzy - mládež, pro 9. třídy, pro dospělé)

Předseda a vedoucí TŠ i TK DanceExpert a hlavní lektor a trenér:
Ing. Jan Černý
tel.: 608 157 393

bottom of page