top of page
Klub sportovního tance

Taneční sport

Taneční sport je sportovní disciplína, která vychází ze společenského tance a zahrnuje standardní a latinskoamerické tance. Taneční páry tančí zvolené figury a choreografie podle předepsaných pravidel na náhodnou tanci odpovídající hudbu a snaží se co nejlépe vyjádřit charakteristické rysy tance i rytmus a melodii a strukturu hudby.

Taneční páry se pravidelně potkávají na tanečních soutěžích. Do jednotlivých kategorií jsou páry rozděleny podle věku a výkonnostní třídy.

360_F_452696578_abzSFOJbSuBmzLQ1Lo0OkGqLMqf3p7uI.jpg

Pro děti ve věku 7 - 14 let, které se chtějí tanci věnovat a jezdit na soutěže ať už v párech, nebo sólo. Děti v přípravce trénují 2x týdně v menších skupinách. 

Vytváříme pro malé tanečníky příjemné prostředí, které tvoří pomyslný střed mezi zájmovým kroužkem 1x týdně a drillem vrcholových sportovců

Úterý 17:00 - 18:00  Gymnázium Budějovická

Pátek 15:00 - 16:00 ZŠ Poláčkova

 

22_03_04_Věnečkový ples_3543.jpg

Klub poskytuje zázemí soutěžním i hobby párům a jednotlivcům. Pravidelné vedené semináře, individuální lekce, soustředění, pohybové průpravy jsou u nás samozřejmostí. 

Taneční klub působí při taneční škole od roku 2010 a za tu dobu již vychoval několik párů nejvyšších tanečních tříd.

V klubu vládne přátelská atmosféra. Staňte se součástí naší taneční rodiny i Vy.

stažený soubor (2).jpg

Jsme dlouholetými členy Českého svazu tanečního sportu v rámci celosvětové federace WDSF a Svazu učitelů tance. v rámci WDC Naše páry se účastní soutěží obou svazů u nás i v zahraničí.

 

 Pořádáme i vlastní soutěže - Fair Play Cup pro začínající tanečníky

Naši trenéři se neustále vzdělávají aby předávali nové aktuální informace a trendy.

stažený soubor (1).jpg
stažený soubor (1).png
bottom of page