top of page

Závěrečný ples - věneček

Vážení rodiče, Milí účastníci tanečních kurzů, 4. 3. 2023 se bude konat Závěrečný věneček tanečních kurzů. Jedná se o mimořádný večer plný tance, hudby, noblesy a elegance.

Dívky a chlapci se loučí s tanečními kurzy a vstupují do společnosti jako dámy a pánové.


Konečně se mohou blýsknout před rodiči, příbuznými a přáteli svým vzorným společenským vystupováním a tanečními dovednostmi.


Chystáme pro Vás slavnostní společný nástup všech absolventů, předtančení malých i velkých soutěžních tanečníků, soutěž a mnoho dalšího.

Ples se bude konat opět v sále SOŠ Jarov (Učňovská 100/1 Praha 9 - Hrdlořezy 190 00) zastávka MHD - Spojovací Parkování bude možné v areálu školy Ples bude zahájen v 18:00 (příchod bude možný od 17:20) Po celou dobu plesu bude k dispozici raut s několikachodovým menu. Předpokládaný konec plesu je po 21:00. Prodej vstupenek bude zahájen 12. 2. 2023 v 0:00 hodin

zde: https://form.simpleshop.cz/Vy68/ O dalších podrobnostech Vás budeme průběžně informovat. Těšíme se na Vás v příjemné jarní atmosféře. Vaši taneční mistři Ing. Jan Černý & Bc. Anežka ŠímováObchodní podmínky ples
.
Stáhnout • 574KB
166 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page